1. Этот сайт использует файлы cookie. Продолжая пользоваться данным сайтом, Вы соглашаетесь на использование нами Ваших файлов cookie. Узнать больше.

Підібраний хаскі з виявими агресії

Тема в разделе "Содержание и воспитание, физиология", создана пользователем may, 05.03.2018.

1. Kitsune

Kitsune

Симпатии:
    1.106
    Черкаси
    мені ще наче лапи такі потужні, товстіші, чи то я до дівчачих лап звикла, а вони стрункіші

2. oxanaska

oxanaska

Симпатии:
    18.916
    Киев
    Да у девочек некоторых тоже костяк крепкий и ноги длинные. )))

• + + x 1
  3. TopicStarter Overlay
    may

may

Симпатии:
    59
    Львів
    А дивіться що в нас :)

• + + x 2
  4. oxanaska

oxanaska

Симпатии:
    18.916
    Киев
    Это новые хозяева или социализация?

5. TopicStarter Overlay
    may

may

Симпатии:
    59
    Львів
    Нові господарі)

6. oxanaska

oxanaska

Симпатии:
    18.916
    Киев
    Урааааа. Будут новости, напишите нам.

• + + x 1
  7. TopicStarter Overlay
    may

may

Симпатии:
    59
    Львів
    Та вже є новини. Отіс в новій сім'ї вже півтора тижні. По-перше, живе він, ніхто б такого передбачити не міг))), в квартирі. З чоловіком та його сином. За ці півтора тижні Отіс покусав малого, вижив з хати другу собаку, намагався спати в ліжку з господарем. Ще він будить господаря в 5.30 щоб гуляти. Якщо гуляють мало і господар намагається вести його додому - кидається. А! Ще коли його віддавала - прийшла співчуваюча по фейсбуку дівчина. Пофотографувати, порадіти за гімнюка. Її також вжер. Так, що втратила свідомість. Перший тиждень я не могла спати-їсти-дихати - так переживала. Дала їм Лєнин телефон, дала телефон мого кінолога, обіцяла оплатити заняття з будь-яким кінологом Львова на їх вибір. Ні, їм не треба. Кормлять вони його кашею з м'ясом. Переконувала-переконувала на корм і тільки з рук - ніяк. Притарабанила їм мішок корму, кажу - все, тепер мусите ним кормити. Як би не так. Дзвоню через 3 дні: "Чим кормите?" - "Всім кормим, і кормом, і кашою, і кістку йому даєм". Це при тому, що їм строго-настрого наказували - не давати їжу, яка не з'їдається за раз, і яку Отіс може охороняти. Зла була неймовірно. А тут мені приходить повідомлення на вайбер від господаря з фотографіями Отіса і підписом: "Я, Отіс і Артем - сім'я". Артем - то син. Та й все - розслабилась. Там коса - на камінь. Який Отіс затятий, такий і господар. Два вперті мужлани, які нікого не хочуть слухати. Ну то може щось в них і получиться.

8. TopicStarter Overlay
    may

may

Симпатии:
    59
    Львів
    А, ще я того Василя, господаря, 2 тижні футболила. Казала, що собака агресивний і в квартиру не віддам. Дзвонив кожен день, наполягав. Дозволила їм з сином прийти подивитися. Думала побачать монстра, побачать, що ніхто з працівників навіть підійти до нього не може - і зіб'ються. А не тут то було. В перший же ж візит вже йому животік чухали.

9. oxanaska

oxanaska

Симпатии:
    18.916
    Киев
    Мне теперь их собаку жалко. (( Где она теперь? Вот засранец. Теперь важно, чтоб не наигрались и назад не отдали. Они хоть будут к кинологу ходить, не знаете?

10. TopicStarter Overlay
    may

may

Симпатии:
    59
    Львів
    Мені здається, що не будуть. А з їхньою собакою все гаразд. Це була 8-ми місячна дворняжка, яку вже давно просила до себе в село мама Василя. Василь подумав-подумав і вирішив, що Отіса ж немає куди віддати, а її є. І що їй краще буде в мами, ніж в них, закритій на кухні, щоб її не зжер Отіс. Але уявляєте - то ж дівчинка! Чого той гімнюк її виживав?

11. oxanaska

oxanaska

Симпатии:
    18.916
    Киев
    Вы сами ответили на свой вопрос-бо гімнюк. ))) Есть кобели, которые дерутся с суками.

Поделиться этой страницей

Пользователи просматривающие тему (Пользователей: 0, Гостей: 0)